ایجاد کاربری جدید ورود به سیستم
چکاد رایان تولید کننده نرم افزارهای مالی و اداری
 
درباره ما
شركت چكاد رایان در آذرماه سال 1387 با توجه به نیازهای موجود در حوزه فناوری اطلاعات كشور، بخصوص نرم افزارهای مالی، ادرای تأسیس گردید. و توانست با عنایت پروردگار سیستم های جامع مالی و اداری را طراحی و پیاده سازی نماید که نرم افزارهای فوق مورد تائید شورای عالی انفورماتیک میباشند. این شرکت از سال 1388 عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای ،اتحادیه کامپیوتری کشور و دارای گواهی نامه شورای عالی انفورماتیک میباشد.
اعضای هیئت مدیره
آقای احمد قلیزاده : کارشناس حسابداری، کارشناس ارشد مدیریت مالی (رییس هیئت مدیره) با سابقه 25 سال کار حسابداری و حسابرسی شرکت ها و شهرداری ها و تحلیل و طراحی سیستم های مالی و اداری. آقای حسین تاری فرد: کارشناس کامپیوتر - نرم افزار (مدیر عامل) با سابقه 15 سال فعالیت در زمینه برنامه نویسی، معماری اطلاعات سازمانی مدیریت پروژه های نرم افزاری و شبکه.
رویکردها و ارزش ها
تیم چکاد باور دارد که در کنار پیشرفت کاری ، خود را پایبند اصول و ارزش هایی همچون شنیدن صدای مشتریان و ارتقا بخشیدن به سطح رضایتمندی آنان، نوآوری در محصولات در کنار تداوم کیفیت و پایبندی به تعهدات بداند، چرا که پایبندی به ارزش ها را لازمه توسعه و پیشرفت خود می داند.
     
                 
لینک های پرکاربرد ارتباط بیشتر راهنمای مشتریان چکاد رایان
همکاری با ما اخذ نمایندگی سوالات متداول
شماره تماس 041-35264188
دانلود تماس با ما
آرشیو اخبار
عضویت در خبر نامه چکاد رایان:
محصولات جدید
ارسال نظرات
اخبار چکاد رایان
...
     
     
      کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چکاد رایان می باشد